Płaski pędzel Estet

Kod produktu: 1218
Pozostała część w magazynie: dużo
9,84 zł
1,97 €
2,07 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 137
Wymiary
Długość 22.50
Szerokość 4.50
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Płaski pędzel Estet to narzędzie, które często spotykamy w zestawach do makijażu i wizażu. Jest to pędzel renomowanej marki, którą cenią sobie już zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy stylizacji.

Charakterystyczną cechą płaskiego pędzla Estet jest jego wierzchnia warstwa wykonana z naturalnego włosia. Dzięki temu idealnie zbiera on kosmetyki, a także równomiernie je rozprowadza na skórze. Jest to bardzo ważne w przypadku nakładania podkładu, gdyż dzięki odpowiedniej aplikacji unikniemy efektu maski, a skóra zostanie jednocześnie wygładzona i rozświetlona.

Płaski pędzel Estet idealnie sprawdza się również podczas nakładania pudru. Dzięki swojej płaskiej i zwartej strukturze pozwala precyzyjnie i równomiernie rozprowadzić kosmetyk na twarzy, a dodatkowo delikatnie go wtapia, nadając skórze matowości.

Jednym z największych atutów płaskiego pędzla Estet jest jego trwałość. Włosie zostało poddane specjalnym zabiegom, aby zachowało swoje pierwotne właściwości po wielokrotnym użytkowaniu. Dodatkowo pędzel jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i higieny, co jest szczególnie ważne, by uniknąć infekcji skóry.

Sumując, płaski pędzel Estet to wyjątkowe narzędzie w makijażu. Jego naturalne włosie i precyzyjna struktura pozwalają na profesjonalne wykonanie każdego makijażu, zaś jego trwałość gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez utraty jakości.