A new solution for your holiday makeup. Would you like something new and unusual? The eye stickers from Global Fashion are perfect for a quick and impressive makeup.

NA-EYES 10 naklejek na oczy

Kod produktu: 1291
Pozostała część w magazynie: mały
6 zł
1,20 €
1,26 $
Opis

A иновация solution for your holiday makeup. Would you like something иновация and unusual? The eye stickers from Global Fashion are perfect for a quick and impressive makeup.

Cechy
Cechy
Przeglądy 99
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


NA-EYES to najnowszy hit w świecie beauty! To naklejki-tatu na oczy, które pozwolą Ci w prosty sposób stworzyć oryginalny i przyciągający uwagę make-up. W zestawie znajdziemy aż 10 naklejek, które łatwo aplikujemy na skórę.

NA-EYES to prawdziwy must-have na każdej imprezie, do klubu czy na wakacje. Dzięki prostej aplikacji i ciekawym wzorom, łatwo możemy wyróżnić się z tłumu i podkreślić nasze piękno. Naklejki są dostępne w wielu wersjach, dzięki czemu każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

NA-EYES to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zyskać efektowny makijaż, ale nie mają na to czasu lub zdolności. Naklejki są łatwe w użyciu, a ich aplikacja zajmuje tylko kilka chwil. Dzięki temu mamy pewność, że nasz makijaż będzie efektowny i perfekcyjny.

NA-EYES są również bardzo trwałe. Odpowiednio aplikowane, utrzymują się na skórze przez całą noc bez żadnych problemów. Nie musimy się obawiać, że znikną w trakcie zabawy, ponieważ są bardzo solidne i wytrzymałe.

Podsumowując, NA-EYES to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w szybki i łatwy sposób uzyskać efektowny makijaż na imprezę, do klubu czy na wakacje. W zestawie znajdziemy różnorodne wzory, dzięki czemu każda kobieta będzie mogła znaleźć coś dla siebie. Naklejki są łatwe w użyciu i trwałe, a ich aplikacja zajmuje tylko kilka chwil. Dzięki temu mamy pewność, że nasz makijaż będzie efektowny i przyciągnie uwagę.