Product code: LG 06-033

New from GLOBAL FASHION gel Polish ICE CREAM!

Gel Polish ICE CREAM is a new approach to the appearance of the nails. Gel lacquers this line have the optimum viscosity, high plasticity, economical in use. They are simple and comfortable in work and have no irritating odor. Gel Polish is applied to the surface of the nail using the convenient brush from the bottle, it does not spread, and all defects are easy to fix to the polymerization process. Hardens the coating in the UV lamp for 2-3 minutes or led lamp (20-30 C).

Gel nails safe for health, as it contains formaldehyde.

Time procedure 30 minutes wear time material is 3 weeks.

Gel Polish ICE CREAM presents a yummy palette with small glitter, and large holographic glitter.

Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer, 10 ml (z brokatem w różnych rozmiarach) 033

Kod produktu: 2810
Pozostała część w magazynie: mały
6,96 zł
1,39 €
1,46 $
Opis

Product code: LG 06-033

иновация from GLOBAL FASHION gel Polish ICE CREAM!

Gel Polish ICE CREAM is a иновация approach to the appearance of the nails. Gel lacquers this line have the optimum viscosity, high plasticity, economical in use. They are simple and comfortable in work and have no irritating odor. Gel Polish is applied to the surface of the nail using the convenient brush from the bottle, it does not spread, and all defects are easy to fix to the polymerization process. Hardens the coating in the UV lamp for 2-3 minutes or led lamp (20-30 C).

Gel nails safe for health, as it contains formaldehyde.

Time procedure 30 minutes wear time material is 3 weeks.

Gel Polish ICE CREAM presents a yummy palette with small glitter, and large holographic glitter.

Cechy
Cechy
Przeglądy 1352
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 033
Wymiary
Długość 3.50
Szerokość 2.00
Wysokość 7.00
Tom 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer to must-have każdej kobiety, która kocha modę i niebanalne rozwiązania. Ten niezwykły lakier hybrydowy został stworzony z myślą o kobietach, które pragną wyróżnić się ze tłumu i podkreślić swój styl.

Jego wyjątkową cechą jest brokat w różnych rozmiarach, który pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt na paznokciach. Niezależnie od tego, czy preferujesz subtelny blask, czy wyraziste błyskotki, lakier Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Ten lakier hybrydowy to nie tylko piękna kolorystyka i wyjątkowy brokat, ale przede wszystkim trwałość. Dzięki specjalnej formule lakier utrzymuje się na paznokciach nawet do trzech tygodni, nie niszcząc ich i nie odpryskując. To idealne rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które cenią sobie styl i komfort.

W ofercie dostępne są różne kolory lakierów Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer, jednak największą popularnością cieszy się odcień nr 033. Jest to intensywna czerwień, która idealnie sprawdzi się w przypadku wieczorowych stylizacji, ale również w bardziej casualowych outfitach.

Lakier hybrydowy Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer, 10 ml (z brokatem w różnych rozmiarach) 033 to produkt, który wyróżnia się na tle innych lakierów hybrydowych. To nie tylko piękne zdobienie paznokci, ale również wyjątkowy styl i doskonała jakość. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i wybierz lakier hybrydowy Ice Cream Global Fashion Gel Lacquer.