Product code: BMM-002

Colorful nail design decor. Makes your nails look exquisite and special. Can be used for artificial and natural nails. Made of high quality material.

.

Global Fashion metalowe ćwieki, złote, wszystkie rozmiary

Kod produktu: 4012
Pozostała część w magazynie: mały
22 zł
4,32 €
4,54 $
Opis

Product code: BMM-002

Colorful nail design decor. Makes your nails look exquisite and special. Can be used for artificial and natural nails. Made of high quality material.

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 93
Wymiary
Długość 16.00
Szerokość 8.50
Wysokość 0.20
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Metalowe ćwieki to jeden z najmodniejszych elementów dekoracyjnych, które przykuwają uwagę i dodają charakteru każdemu strojowi. Global Fashion to marka, która oferuje szeroki wybór metalowych ćwieków, w tym w kolorze złotym oraz we wszystkich rozmiarach.

Zaczynając od projektu amatorskiego manicure, aż po eleganckie kreacje na wieczór, metalowe ćwieki doskonale uzupełniają każdy styl. Złote ćwieki są chętnie wybierane przez fashionistki, które cenią sobie esencję elegancji i szyku. Global Fashion oferuje zarówno duże, jak i małe ćwieki, których kolor dopasowany jest do pozostałych elementów dekoracyjnych i dodatków. Wszystkie ćwieki są wykonane z najwyższej jakości metalu i charakteryzują się trwałością.

Dostępność różnych rozmiarów ćwieków pozwala na tworzenie wielu różnych kompozycji i wzorów. Można je nanosić na pojedyncze paznokcie lub też tworzyć kompleksowe dekoracje. Dzięki wykorzystaniu metalowych ćwieków można uzyskać wyjątkowy efekt, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Warto zwrócić uwagę na to, że metalowe ćwieki są łatwe w aplikacji i można je bez problemu przymocować do paznokci. Klienci chwalą sobie także atrakcyjną cenę produktów marki Global Fashion.

Podsumowując, metalowe ćwieki to idealne uzupełnienie każdej stylizacji paznokci. Ich popularność zwiększa się z każdym dniem, ponieważ są to modne akcenty, które wyróżniają się w tłumie. Marka Global Fashion oferuje szeroki wybór złotych ćwieków we wszystkich rozmiarach, co pozwala na kreatywną i indywidualną dekorację paznokci.