Pilnik drobny do paznokci CND 180/180

Kod produktu: 16616
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 36
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pilnik drobny do paznokci CND 180/180 to niezbędne narzędzie dla każdej osoby, która dba o swoje paznokcie. CND to marka, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości narzędzi i kosmetyków do paznokci, zapewniających idealną pielęgnację i wygląd dłoni.

Pilnik drobny do paznokci CND 180/180 to produkt, który cechuje się nie tylko wysoką jakością, ale również wyjątkowym designem. Jego struktura pozwala na precyzyjne i delikatne piłowanie paznokci, eliminując ryzyko uszkodzenia i łamliwości.

Pilnik ten posiada drobny, ale solidny korpus, który doskonale leży w dłoni, umożliwiając dokładne i bezpieczne pilowanie. Posiada również podwójną warstwę ścierną, co zapewnia jeszcze lepsze efekty i trwałość użytkowania.

Pilnik drobny do paznokci CND 180/180 jest idealnym narzędziem dla osób, które cenią sobie perfekcyjny wygląd paznokci, ale również bezpieczeństwo i higienę. Produkt ten jest łatwy w utrzymaniu czystości i dezynfekcji, dzięki czemu stanowi świetny wybór dla profesjonalistów zabiegających o wysoki standard w swoim salonie kosmetycznym.

Podsumowując, pilnik drobny do paznokci CND 180/180 to doskonałe narzędzie dla każdej osoby dbającej o swoje paznokcie. Dzięki swojej wysokiej jakości i precyzji piłowania, zapewnia on skuteczne i bezpieczne wyrównanie powierzchni płytki paznokciowej, co przekłada się na nieskazitelny wygląd i perfekcyjną pielęgnację dłoni.