Pilnik drobny do paznokci CND 120/120

Kod produktu: 16614
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 14
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Jeśli chodzi o pielęgnację paznokci, niezbędnym elementem jest odpowiedni pilnik. Pilnik drobny do paznokci CND 120/120 to jeden z najlepszych wyborów dla osób, które cenią sobie precyzję oraz skuteczność w wykonaniu. 

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na liczby oznaczające gęstość pilnika – w tym przypadku jest to 120/120. Pierwsza liczba odnosi się do grubości i mówi nam, że mamy do czynienia z pilnikiem dość drobnym, dzięki czemu można bardzo precyzyjnie kształtować paznokcie. Druga liczba natomiast odnosi się do gradacji i wskazuje, że mamy do czynienia z pilnikiem dwustronnym, który pozwala na delikatne wygładzenie paznokci.

Pilnik drobny do paznokci CND 120/120 jest wykonany z bardzo trwałego materiału, co oznacza, że można go używać wiele razy bez obawy o jego zniszczenie. Warto jednak pamiętać, że pielęgnacja pilnika również jest ważna, dlatego warto po każdym użyciu przetrzeć go wilgotną szmatką i przechowywać w suchym miejscu.

Oprócz precyzji i trwałości, pilnik drobny do paznokci CND 120/120 ma jeszcze jedną ważną cechę – jest bardzo łagodny dla paznokci. Dzięki temu, że posiada drobne ziarenka, nie uszkadza i nie nadwyręża płytki paznokcia, co czasem może się zdarzyć przy zbyt agresywnym pilnowaniu. 

Podsumowując, pilnik drobny do paznokci CND 120/120 to wysokiej jakości narzędzie, które idealnie sprawdzi się w przypadku precyzyjnej pielęgnacji paznokci. Drobne ziarenka i dwustronność pozwalają skutecznie kształtować i wygładzać paznokcie, zachowując przy tym ich naturalną siłę i zdrowie.