Pilnik do paznokci cienki ORLY 240/240

Kod produktu: 16612
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 10
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Pilnik do paznokci to jeden z podstawowych narzędzi, jakie powinny znaleźć się w trakcie wykonywania manikiuru lub pedikiuru. Jednym z wyjątkowo popularnych produktów jest pilnik ORLY o cienkiej fakturze 240/240.

Pilnik ORLY 240/240 to wysokiej jakości narzędzie, które dedykowane jest przede wszystkim do wykańczania i profilowania naturalnych paznokci. Jego cienka faktura pozwala precyzyjnie usunąć zbędne skórki i pozostałości lakieru, jednocześnie nie narażając płytki na uszkodzenia.

Warto zaznaczyć, że pilnik ORLY 240/240 wykonany jest z bardzo wytrzymałych materiałów, co gwarantuje długą żywotność i wygodną pracę. Co istotne, produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i nie wywołuje podrażnień.

Powyższy model pilnika idealnie sprawdzi się także podczas prac związanych z narastaniem sztucznych paznokci. Dzięki niemu możliwe będzie dokładne przygotowanie płytki do dalszych procedur, co pozytywnie wpłynie na końcowy efekt.

Warto zaznaczyć, że pilnik ORLY 240/240 z powodzeniem może być stosowany również w domowych warunkach. Dzięki temu, każda kobieta będzie mogła zadbać o swoje paznokcie w profesjonalny sposób, nie wychodząc z domu.

Podsumowując, pilnik do paznokci cienki ORLY 240/240 to wyjątkowo wysokiej jakości narzędzie, które umożliwia precyzyjną i bezpieczną pielęgnację naturalnych lub sztucznych paznokci. Dzięki niemu każda kobieta może zadbać o swoje dłonie i stopy w profesjonalny sposób.