Szpatułka do manicure Staleks Smart 51/2, PS-51/2

Kod produktu: 16520
Pozostała część w magazynie: dużo
31 zł
6,24 €
6,55 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 26
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szpatułka do manicure Staleks Smart 51/2, PS-51/2 to profesjonalny instrument używany podczas manicure i pedicure. Jest to niezbędne narzędzie dla każdego, kto chce uzyskać piękne i zadbane paznokcie.

Szpatułka wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo trwała i odporna na korozję. Jej ergonomiczny kształt zapewnia wygodne i pewne uchwycenie, co ułatwia precyzyjne wykonywanie zabiegów.

Staleks Smart 51/2, PS-51/2 to idealne narzędzie do przesuwania skórek wokół paznokcia, usuwania martwej skóry oraz wszelkich zanieczyszczeń z płytki paznokcia. Dzięki temu narzędziu można uzyskać gładką i równą powierzchnię paznokcia, przygotowaną do dalszych etapów manicure.

Warto również zaznaczyć, że szpatułka do manicure Staleks Smart 51/2, PS-51/2 jest łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji. Można ją myć w wodzie oraz dezynfekować w specjalnych roztworach. Dzięki temu można utrzymać narzędzie w doskonałej kondycji i zapobiec ewentualnym infekcjom.

Podsumowując, szpatułka do manicure Staleks Smart 51/2, PS-51/2 jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto dba o swoje paznokcie. Jej wysoka jakość wykonania, ergonomiczny kształt oraz łatwość w użytkowaniu i czyszczeniu sprawiają, że warto zainwestować w ten profesjonalny instrument.