• diamond top 12 ml
  • base Strong 12 ml
  • primer non acid

Zestaw top+baza+primer, super cena

Kod produktu: 16464
Pozostała część w magazynie: dużo
82 zł
70 zł
-15%
16,32 €
17,14 $
Opis
  • diamond top 12 ml
  • base Strong 12 ml
  • primer non acid
Cechy
Cechy
Przeglądy 175
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Posiadanie pięknych i zadbane paznokci jest marzeniem wielu kobiet. Aby je osiągnąć, warto skorzystać z profesjonalnych produktów do stylizacji paznokci takich jak top, baza i primer. Dzięki nim paznokcie będą mocne, odporne na uszkodzenia, połyskujące i piękne.

Jeśli jesteś fanką stylizacji paznokci, a jednocześnie cenisz sobie korzystne ceny, to powinnaś zwrócić uwagę na zestaw top+baza+primer, który obecnie można znaleźć w sklepach kosmetycznych. Takie zestawy cieszą się coraz większą popularnością, a to za sprawą wyjątkowo korzystnej ceny.

Zestaw top+baza+primer to idealna propozycja nie tylko dla profesjonalistek, ale także dla osób, które dopiero uczą się stylizacji paznokci. W skład takiego zestawu wchodzi przede wszystkim baza, która chroni paznokcie przed uszkodzeniami oraz przedłuża trwałość manicure. Następnie znajduje się primer, który przygotowuje powierzchnię paznokcia do aplikacji lakieru. Na końcu mamy top, czyli lakier wzmacniający, który zapobiega odpryskiwaniu lakieru i pozwala utrzymać piękny efekt na dłużej.

Zestawy top+baza+primer można znaleźć w różnych wariantach kolorystycznych i w różnych pojemnościach. Dzięki temu łatwo dopasować je do swoich potrzeb i upodobań. Warto jednak pamiętać, że nie ma sensu inwestować w drogie zestawy, jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z stylizacją paznokci. Wystarczy wybrać taki zestaw, który ma korzystną cenę, a jednocześnie pozwoli nam na wykonanie pięknego i trwałego manicure.

Zestaw top+baza+primer to nie tylko korzystna cena i wygoda, ale także gwarancja profesjonalnego efektu. Dlatego warto zainwestować w takie produkty, aby cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami przez długi czas.