Woskarka do kaset podwójnych, niebieska

Kod produktu: 16439
Pozostała część w magazynie: dużo
84 zł
16,80 €
17,64 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 7
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Woskarka do kaset podwójnych – niebieska, to niezastąpiony sprzęt każdego salonu kosmetycznego, który specjalizuje się w zabiegach depilacji. Woskarka ta pozwala na bezpieczne i skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia. Najbardziej popularna jest w wersji podwójnej, co umożliwia przeprowadzenie zabiegu na większej powierzchni ciała w krótszym czasie.

Woskarka do kaset podwójnych jest wykonana z trwałego materiału, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Kolor niebieski to charakterystyczny kolor woskarek, który wprowadza w kosmetyczny nastrój.

Do woskarki do kaset podwójnych należy włożyć specjalną kasetę, w której znajduje się wosk. Po włączeniu urządzenia, wosk zaczyna sie rozgrzewać, a po chwili jest gotowy do użytku. Aplikacja wosku na skórę jest niezwykle prosta – wystarczy nakładać go na wybrane partie ciała, a następnie zdejmować go za pomocą specjalnego paska papieru. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i wygodny zarówno dla klientów, jak i dla kosmetyczek.

Woskarka do kaset podwójnych, niebieska, to sprzęt, który sprawia, że depilacja staje się nie tylko skuteczna, ale również bezpieczna i komfortowa dla klientów. To urządzenie, które powinno znaleźć się w wyposażeniu każdego salonu kosmetycznego, który oferuje usługi depilacji. Jeśli szukasz sprzętu, który ułatwi Ci pracę i przyspieszy wykonywanie zabiegów, to warto zainwestować w woskarkę do kaset podwójnych w kolorze niebieskim.