Podpórka do rąk, nadruk ze skóry węża, szara

Kod produktu: 16436
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 13
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Podpórka do rąk z nadrukiem ze skóry węża to przede wszystkim funkcjonalny element wyposażenia dla profesjonalistów zajmujących się wzmacnianiem i przedłużaniem paznokci. Tego rodzaju podłokietnik to wygodne oparcie dla rąk, które znacznie ułatwia pracę i zwiększa komfort klienta.

Poza oczywistymi atutami użytkowymi, podpórka z nadrukiem ze skóry węża to również interesujący element wizualny, który wzbogaca i ożywia wnętrze studia kosmetycznego. Charakterystyczny, szary kolor skóry węża nadaje mu wyjątkowej elegancji i stylu, co przyciąga uwagę klientów.

Podpórka ta wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co przekłada się na jej trwałość i wytrzymałość. Solidne wykonanie sprawia, że jest to produkt, który służy przez długi czas i umożliwia wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie.

Warto zaznaczyć, że podpórka z nadrukiem ze skóry węża to również idealna propozycja dla osób, które cenią sobie estetykę i elegancję. Dzięki niej można stworzyć spójny i profesjonalny wizerunek studia kosmetycznego, co pozytywnie wpływa na postrzeganie marki przez klientów.

Podsumowując, podpórka do rąk z nadrukiem ze skóry węża i w kolorze szarym to doskonała propozycja dla każdego profesjonalisty zajmującego się wzmacnianiem i przedłużaniem paznokci. Funkcjonalna, trwała i estetyczna – stanowi niezbędny element wyposażenia każdego salonu kosmetycznego.