Podpórka do rąk, nadruk wężowej skórki, kolor różowy

Kod produktu: 16434
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 10
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Podpórka do rąk z nadrukiem wężowej skórki - luksusowy dodatek w Twoim gabinecie kosmetycznym!

Czy zdarzyło Ci się kiedyś odczuć ból w dłoni podczas pracowania z narzędziami do manicure lub stylizacji paznokci? Takie dolegliwości to częsty problem kosmetyczek, które pracują cały dzień, w pozycji siedzącej, trzymając w ciągłym napięciu ręce i dłonie. Aby zminimalizować ryzyko dolegliwości, potrzebna jest odpowiednia akcesoria i wyposażenie, które pozwoli na wygodną i bezpieczną pracę.

Podpórka do rąk to gadżet, który zna każda kosmetyczka. Wykonana z miękkiego, wygodnego w użytkowaniu materiału, idealnie sprawdzi się podczas wykonywania zabiegów na dłoniach. Specjalne wcięcia na palce zapewniają stabilność, a delikatnie wyprofilowany kształt dopasowany jest do anatomicznej budowy ręki.

Co jednak wyróżnia tę podpórkę spośród innych podobnych gadżetów? Odpowiedź jest prosta - nadruk wężowej skórki! Model w kolorze różowym to kwintesencja kobiecości i elegancji. Nie tylko zapewnia wygodę podczas pracy, ale również staje się ozdobą Twojego gabinetu kosmetycznego.

Pracując na podpórce do rąk z nadrukiem wężowej skórki, nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale również podkreślasz swój styl i gust. To produkt luksusowy i niezbędny dla każdej dobrej kosmetyczki. Spraw sobie ten wyjątkowy dodatek już dziś!