Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min, czarna, 65W, GF-3-czarna

Kod produktu: 16426
Pozostała część w magazynie: dużo
300 zł
60 €
63 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 16
Wymiary
Długość 24.50
Szerokość 21.00
Wysokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min, czarna, 65W, GF-3-czarna to urządzenie przeznaczone dla profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją paznokci. Dzięki temu urządzeniu zabiegi manicure i pedicure są bardziej efektywne i precyzyjne.

Maszyna posiada silnik o mocy 65W oraz prędkość obrotową sięgającą 35000 obr/min. To sprawia, że jest ona w stanie równocześnie usuwać martwy naskórek, polerować płytkę paznokciową, a także modelować końcówki paznokci. Dodatkowo, maszyna została wyposażona w mechanizm ochrony przed przegrzaniem, co zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Urządzenie jest wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko wytrzymałość, ale także estetyczny wygląd. Czarna obudowa i wykończenie sprawiają, że maszyna prezentuje się nowocześnie i elegancko.

Maszyna GF-3-czarna to idealne narzędzie dla profesjonalnych stylistów paznokci, zarówno pracujących w salonie jak i na własny rachunek. Umożliwia ona precyzyjne, szybkie i skuteczne wykonywanie zabiegów manicure i pedicure. Dodatkowo, jej ergonomiczny kształt oraz niski poziom hałasu sprawiają, że praca przy jej użyciu jest bardzo komfortowa.

Podsumowując, maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min, czarna, 65W, GF-3-czarna to urządzenie idealne dla każdego profesjonalisty, który ceni sobie jakość, wydajność oraz estetykę wykonywanych prac. Dzięki niemu zabiegi paznokciowe nabierają wyjątkowego i efektownego charakteru, co z pewnością przekłada się na zadowolenie klienta i powodzenie w branży.