Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min, biała, 65W, GF-3-biała

Kod produktu: 16425
Pozostała część w magazynie: dużo
300 zł
60 €
63 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 31
Wymiary
Długość 24.50
Szerokość 21.00
Wysokość 10.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Maszyna do manicure i pedicure 35000 obr/min, biała, 65W, GF-3-biała – rewolucyjne narzędzie, które z powodzeniem zastępuje tradycyjne metody pielęgnacji paznokci. Maszyna ta jest idealna dla osób, które cenią sobie precyzję, szybkość i wygodę. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu cennemu narzędziu.

Jednym z najważniejszych elementów maszyny do manicure i pedicure GF-3 jest jej moc. Zasilanie o mocy 65W pozwala na uzyskanie prędkości obrotowej aż do 35 000 obr./min. To bardzo ważne, ponieważ odpowiednia prędkość pozwala na dokładne i skuteczne wykonanie zabiegu manicure lub pedicure. Dodatkowo, dzięki wysokiej prędkości obracania się głowicy frezarki, praca z nią jest znacznie bardziej wydajna niż z tradycyjnymi narzędziami.

Kolejnym ważnym elementem maszyny do manicure i pedicure GF-3 jest jakość wykonania. Wszystkie elementy maszyny są dokładnie spasowane i wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Dzięki temu, maszyna jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne i zawsze działa sprawnie.

Maszyna do manicure i pedicure GF-3 jest także bardzo wygodna w użyciu. Bardzo ważnym elementem jest ergonomiczny kształt głowicy frezarki, który doskonale dopasowuje się do konturów palców i paznokci. Dodatkowo, maszyna jest wyposażona w bardzo wygodny i praktyczny przewód zasilający, którego długość wynosi aż 1,8 m, co pozwala na swobodę poruszania się podczas pracy.

Podsumowując, maszyna do manicure i pedicure GF-3 to narzędzie, którego warto mieć w swoim arsenale, jeśli chcesz uzyskać piękne, zadbane paznokcie w szybki i łatwy sposób. Dzięki połączeniu wysokiej mocy z doskonałą jakością wykonania, maszyna ta spokojnie zastępuje tradycyjne narzędzia i pozwala uzyskać jeszcze lepszy efekt w krótszym czasie. Dlatego też, jeśli cenisz sobie wygodę i precyzję, to maszyna do manicure i pedicure GF-3 to właśnie dla Ciebie!