Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 3000

Kod produktu: 15883
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 1
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Konstrukcja suwaka to jedna z podstawowych technik, która umożliwia nanoszenie wzorów i kolorów na naturalne paznokcie. Polega na aplikowaniu specjalnego produktu na płytkę paznokcia, który następnie utwardza się w lampie UV lub LED. Po użyciu tej techniki można nałożyć na paznokcie różnego rodzaju ozdoby, takie jak naklejki,  kryształki czy brokat. Jedną z najpopularniejszych ozdób do paznokci są naklejki transferowe, takie jak np. naklejki transferowe 3000.

Naklejki transferowe pozwalają na łatwe i szybkie przyozdobienie paznokci. Są one wykonane z cienkiej folii transferowej, która jest pokryta wzorem lub rysunkiem. Naklejki te są bardzo trwałe i odporne na wodę, dzięki czemu długo utrzymują swoje piękno. 

Aby naklejki transferowe zostały idealnie nałożone na paznokcie, należy wykonać kilka prostych kroków. Po nałożeniu konstrukcji suwaka i utwardzeniu jej w lampie UV lub LED należy przyciąć naklejkę do odpowiedniego rozmiaru. Następnie należy usunąć ochronną folię i przenieść wzór z naklejki na paznokieć przyciskając mocno. Po chwili należy delikatnie zdjąć naklejkę transferową, pozostawiając wzór na paznokciu. 

Istnieje wiele różnych wzorów i kolorów naklejek transferowych, dzięki czemu można stworzyć nieskończoną ilość unikalnych i oryginalnych zdobień paznokci. Warto również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu ozdób na paznokciach, czyli nałożeniu lakieru utrwalającego lub top coatu. 

Podsumowując, konstrukcja suwaka i naklejki transferowe to świetne narzędzia, które pozwolą na stworzenie pięknych i trwałych zdobień paznokci. Ich używanie jest proste i łatwe, dzięki czemu każdy może stworzyć piękne zdobienia paznokci w domu.