Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 3180

Kod produktu: 15880
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 1
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Konstrukcja suwaka to obecnie niezwykle popularna metoda zdobienia paznokci. Polega ona na nakładaniu specjalnej bazy, a następnie naklejaniu na nią różnego rodzaju elementów, takich jak kryształki, brokat, kolorowe pyłki czy właśnie naklejki transferowe.

Naklejki transferowe 3180 to jedna z wielu dostępnych na rynku opcji dekoracyjnych do paznokci. Są to cienkie folie, z których wycina się wzory i nakłada na bazę lakieru lub wcześniej nałożoną warstwę ciemniejszego koloru. W czasie aplikacji naklejki przenoszą się z folii na paznokieć, dając efekt niczym z profesjonalnego salonu kosmetycznego.

Aby skorzystać z naklejek transferowych 3180, należy najpierw nałożyć na paznokieć bazę w wybranym kolorze. Następnie, po odczekaniu kilku minut na jej zaschnięcie, należy precyzyjnie wyciąć wybrane elementy z folii naklejki i appykuje się je na paznokieć, przykładając dokładnie i wygładzając powierzchnię. W tym miejscu warto zaznaczyć, że naklejki transferowe najłatwiej nakładać na jasne kolory, ponieważ przyciemnione tło może zmniejszyć intensywność wzoru.

Po nałożeniu naklejki na paznokieć, warto zabezpieczyć ją warstwą zwykłego top coatu lub błyszczyka. Dzięki temu dekoracja na paznokciach utrzyma się dłużej i nie zniszczy się w wyniku kontaktu z wodą czy chemikaliami.

Naklejki transferowe 3180 dają możliwość stworzenia prostych, a zarazem efektownych zdobień paznokci w domowym zaciszu. Nie trzeba być specjalistą w dziedzinie stylizacji paznokci, aby świetnie sobie poradzić z ich aplikacją i zaskoczyć znajomych pięknie ozdobionymi dłońmi.