Konstrukcja suwaka, naklejki transferowe 3164

Kod produktu: 15879
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 19
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Konstrukcja suwaka - jak działa i do czego się nadaje?

Suwak to mechanizm umieszczany w różnych przedmiotach, który umożliwia łatwe i wygodne otwieranie i zamykanie. Suwaki stosowane są na przykład w kurtkach, torebkach, bagażach czy plecakach. Konstrukcja suwaka składa się z dwóch elementów - zatrzasku oraz cremallery.

Zatrzask tworzy podstawę suwaka i składa się z dwóch części, jednej stałej oraz drugiej ruchomej, które łączą się wbrew sobie. W zależności od rodzaju urządzenia, stacja rozłączająca może znajdować się po jednej stronie, po obu stronach stałej części lub jednocześnie po obu stronach ruchomej części. Cremallera natomiast, to element składający się z kilku karbów i linki, która połączona jest z regulatorem. Gdy przesuwamy regulator, karby przesuwają się od siebie, umożliwiając otwarcie lub zamknięcie przedmiotu.

Naklejki transferowe 3164 - ciekawy dodatek do paznokci

Naklejki transferowe 3164 to jedna z form zdobienia paznokci. Ich główną zaletą jest łatwość oraz szybkość aplikacji. Wystarczy odrywać cienką warstwę folii z motywem, przykładać naklejkę do paznokcia i wciskać ją w płytkę paznokcia za pomocą patyczka lub palca. Naklejki transferowe są dostępne w różnych wzorach, kolorach i motywach, dzięki czemu można je dopasować do różnych okazji.

Warto wspomnieć, że naklejki transferowe 3164 to jedna z form najprostszych i najłatwiejszych do zastosowania na paznokciach. Warto też pamiętać, żeby wybierać produkty o dobrej jakości, które nie uszkadzają paznokci. Naklejki te sprawiają, że paznokcie są estetycznie wykonane, a ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić czas wynikający z lakierowania paznokci.