Naklejka na paznokcie P-0411

Kod produktu: 15783
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 5
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie to doskonały sposób na szybkie i łatwe uzupełnienie swojego manicure. Wśród wielu dostępnych wzorów na pewno zwróci uwagę naklejka P-0411.

Ta naklejka to przede wszystkim wyrazisty i oryginalny wzór kwiatowy, który idealnie wpisuje się w obecne trendy manicure. Kwiaty zawsze kojarzą się z wiosną i płynnością, a dzięki naklejce P-0411 można przenieść tę atmosferę także na swoje paznokcie.

Jak zastosować naklejkę P-0411? Możliwości jest kilka. Na pewno warto zacząć od przygotowania paznokci do naklejenia. Należy odpowiednio je oczyszczyć, usunąć ewentualne pozostałości lakieru i wyrównać powierzchnię. Można też zdecydować się na założenie naklejki na paznokcie już pomalowane lakierem, co doda całości jeszcze większej ekspresji.

Naklejka P-0411 jest prosta w aplikacji – należy odryć ją z papieru transportowego i dokładnie przykleić na wybrane miejsce na paznokciu. Po prostu dociskać, ażeby uniknąć zagnieceń powietrza pomiędzy powierzchnią paznokcia oraz naklejką. Naklejka świetnie radzi sobie także z ułożeniem się na kształcie paznokcia. Po zastosowaniu można dodać warstwę top coatu, co zabezpieczy wzór przed szybkim ścieraniem.

Naklejka na paznokcie P-0411 to doskonały wybór dla wszystkich miłośniczek kwiatowego stylu. W porównaniu do innych dekoracji paznokci, jest bardzo łatwa w aplikacji i nie wymaga umiejętności rysowania czy malowania malunków na paznokciach. Efekt końcowy zachwyci każdą miłośniczkę manicure!