Naklejka na paznokcie C-197

Kod produktu: 15778
Pozostała część w magazynie: dużo
8,40 zł
1,68 €
1,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 7
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Naklejki na paznokcie to bardzo popularna metoda dekorowania i wyróżniania swojego manicure. Jedną z ciekawych propozycji są naklejki C-197, które zachwycają swoim kolorystycznym urokiem oraz precyzyjnym wykonaniem.

Naklejka C-197 to motyw kwiatowy, który został wykonany w bardzo szczegółowy sposób. Na białym tle znajdują się piękne, ręcznie malowane kwiaty w różnych odcieniach różu i fioletu. Dodatkowo, całość ozdobiona jest drobnymi brokatowymi koralikami, które dodają blasku i elegancji. 

Naklejka ta jest odpowiednia dla każdej kobiety, którą ceni sobie oryginalność i kreatywność. Nie musisz być profesjonalnym kosmetyczką, aby stworzyć piękny manicure z wykorzystaniem tych naklejek. Wystarczy kilka podstawowych narzędzi i chęć do zabawy wzorami.

Jak wykorzystać naklejki C-197? Najlepiej aplikować je na wcześniej przygotowane paznokcie. Przed nałożeniem naklejki, należy dokładnie umyć i osuszyć dłonie, a następnie nałożyć bazę pod lakier hybrydowy. 

Kiedy baza zostanie utwardzona, można przystąpić do umieszczania naklejki. Wystarczy odrywać powoli jedną naklejkę ze szkła za pomocą pęsety lub palca i przykleić ją na wybranym miejscu. Następnie należy delikatnie wypchnąć powietrze spod naklejki, aby nadać jej idealne przyklejenie. 

Po nałożeniu naklejki C-197, warto zabezpieczyć ją lakierem hybrydowym, aby uniknąć jej odczepiania się w trakcie codziennych czynności.

Naklejka C-197 to idealna propozycja dla kobiet, które chcą mieć piękne i modnie ozdobione paznokcie. Precyzyjnie wykonana i pięknie ozdobiona, naklejka ta może stać się nieodłącznym elementem Twojego codziennego stylu. Warto wykorzystać ją podczas ważnych uroczystości lub po prostu na co dzień, aby dodać sobie pewności siebie i podkreślić swój styl.