Obcinacz do paznokci Staleks10, 11 mm NC-10-11

Kod produktu: 15722
Pozostała część w magazynie: dużo
67 zł
13,44 €
14,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 73
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Obcinacz do paznokci Staleks 10, 11 mm NC-10-11 to profesjonalne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego przycinania paznokci. Jest to narzędzie ręczne, które zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Obcinacz ten posiada długość 10, 11 mm, co sprawia, że jest idealny zarówno do paznokci u rąk, jak i u stóp. Jego zaostrzone krawędzie gwarantują idealną precyzję każdego cięcia. Dodatkowo specjalna konstrukcja narzędzia pozwala na bezpieczne i wygodne użytkowanie.

Obcinacz Staleks 10, 11 mm NC-10-11 jest niezwykle trwały i odporny na korozję. Dzięki temu jest to idealne narzędzie dla profesjonalistów z branży kosmetycznej oraz do użytku domowego.

Ważne jest, aby obcinacz do paznokci był zawsze w dobrym stanie i odpowiednio pielęgnowany. Należy pamiętać, że narzędzie to nie powinno być współdzielone z innymi osobami w celu uniknięcia rozprzestrzeniania się chorób grzybiczych.

Podsumowując, obcinacz do paznokci Staleks 10, 11 mm NC-10-11 to doskonałe narzędzie dla każdego, kto zwraca uwagę na zdrowie swoich paznokci. Precyzyjność i wytrzymałość to cechy, które sprawiają, że warto zainwestować w ten produkt.