Staleks cążki do paznokci 24 mm SC-62/2

Kod produktu: 15719
Pozostała część w magazynie: dużo
31 zł
6,24 €
6,55 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 74
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Staleks to jedna z najbardziej renomowanych marek związanych z narzędziami do manicure i pedicure. Firma ta od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości narzędzi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Jednym z najpopularniejszych produktów od Staleks są cążki do paznokci o długości 24 mm, model SC-62/2.

Cążki te wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia ich trwałość i odporność na korozję. Ich konstrukcja jest bardzo solidna i szczegółowo przemyślana, co pozwala na precyzyjne i komfortowe użytkowanie. Cążki SC-62/2 są w stanie bez problemu przyciąć nawet najtwardsze paznokcie, a ich ostre ostrza pozwalają na idealnie gładkie wykończenie.

Jedną z największych zalet cążek SC-62/2 jest ich ergonomiczny kształt. Dzięki temu leżą one bardzo wygodnie w dłoni i zapobiegają zmęczeniu podczas dłuższych zabiegów. Ponadto, cążki te wyposażone są w specjalny mechanizm sprężynowy, który umożliwia ich precyzyjną regulację. Dzięki temu można dostosować siłę zacisku do własnych preferencji i potrzeb.

Staleks cążki do paznokci 24 mm SC-62/2 to narzędzie, które przypadnie do gustu zarówno profesjonalistom jak i amatorom. Ich solidna konstrukcja, wysoka jakość materiałów oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że są one niezwykle wygodne i łatwe w użyciu. Ich cena jest nieco wyższa w porównaniu do innych modeli na rynku, ale warto zainwestować w produkty od Staleks, aby mieć pewność, że cążki przetrwają wiele lat użytkowania.