Staleks 63 obcinacz do paznokci, 14 mm NC-63-14

Kod produktu: 15718
Pozostała część w magazynie: dużo
67 zł
13,44 €
14,11 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 92
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Staleks 63 to rewelacyjny obcinacz do paznokci, który cieszy się od lat dużą popularnością wśród profesjonalistów zajmujących się stylizacją paznokci. To produkt najwyższej jakości, wykonany z najlepszych materiałów, co sprawia, że jest on bardzo trwały i wytrzymały. 

Obcinacz do paznokci ma długość 14 milimetrów i idealnie nadaje się do ścięcia nawet najtwardszych paznokci. Jego ergonomiczny kształt pozwala na precyzyjne ścięcie płytki paznokcia, co jest bardzo istotne w przypadku stylizacji paznokci. Wysoka jakość obcinacza zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy, a ostrza wykonane ze stali nierdzewnej nie rdzewieją i zachowują ostrość na bardzo długi czas.

Obcinacz do paznokci Staleks 63 doskonale sprawdza się nie tylko w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale również w domowej pielęgnacji paznokci. Jest to bardzo ważne narzędzie do zachowania zdrowia i piękna paznokci. 

Warto podkreślić, że Staleks to marka znana na całym świecie i uznana przez przedstawicieli branży kosmetycznej. Dzięki temu, wybierając obcinacz do paznokci Staleks 63, możemy mieć pewność, że otrzymujemy produkt o gwarantowanej jakości. 

Podsumowując, Staleks 63 to niezawodny i skuteczny obcinacz do paznokci, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wytrzymałość, ergonomia i bezpieczeństwo użytkowania to cechy, które wyróżniają ten produkt na tle innych obcinaczy dostępnych na rynku.