Maszynka do manicure i pedicure 45000 obr/min 80 wat Global Fashion GF-220- różowa

Kod produktu: 15674
Pozostała część w magazynie: dużo
396 zł
79,20 €
83,16 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 49
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Maszynka do manicure i pedicure 45000 obr/min 80 wat Global Fashion GF-220 to urządzenie, które znacznie ułatwia pielęgnację paznokci. Dzięki niemu możliwe jest wykonanie profesjonalnego manicure i pedicure w domowych warunkach.

Jednym z najważniejszych elementów urządzenia jest jego moc - aż 80 wat. Dzięki temu jest ono w stanie obracać się z prędkością 45000 obr/min, co pozwala na precyzyjną i szybką pracę. Maszynka posiada dwa tryby - zwykły oraz turbo, który jeszcze bardziej zwiększa prędkość.

Global Fashion GF-220 to także bardzo łatwe w obsłudze urządzenie. Posiada ono ergonomiczny kształt, którego uchwyt zapewnia pewny i wygodny chwyt. Aby zmienić kierunek obrotów, należy wykorzystać przycisk, który znajduje się na korpusie urządzenia. Dodatkowo w pudełku znajdują się cztery wymienne końcówki, które umożliwiają wykonanie różnych zabiegów.

Maszynka do manicure i pedicure 45000 obr/min 80 wat Global Fashion GF-220 występuje w kolorze różowym, co sprawia, że urządzenie wygląda bardzo stylowo. Warto podkreślić, że jest to urządzenie wysokiej jakości, które zostało wykonane z trwałych materiałów. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się jego korzystaniem przez długi czas.

Wszystko to sprawia, że maszynka do manicure i pedicure 45000 obr/min 80 wat Global Fashion GF-220 to doskonały wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z takim urządzeniem. Jest to sprzęt, który pozwala uzyskać bardzo dobre efekty, będąc jednocześnie łatwym w obsłudze i wygodnym.