Maszynka do manicure i pedicure 45000 obr/min 80 wat Global Fashion GF-210- różowa

Kod produktu: 15665
Numer pozycji: ZS-609 GF-210
Pozostała część w magazynie: dużo
396 zł
79,20 €
83,16 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 23
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Maszynka do manicure i pedicure Global Fashion GF-210 to urządzenie o dużej mocy i wydajności. Została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, jak i amatorach, którzy dbają o swoje paznokcie i dłonie.

Dzięki silnikowi o mocy 80 watów i regulacji obrotów do 45 000 na minutę, maszynka ta umożliwia precyzyjną i skuteczną pracę. Doskonale sprawdza się podczas różnego rodzaju zabiegów, takich jak frezowanie, szlifowanie i polerowanie paznokci oraz usuwanie odcisków.

Maszynka posiada też ergonomicznie ukształtowany uchwyt, który nie męczy dłoni nawet podczas dłuższej pracy. Dodatkowo, jej różowa kolorystyka sprawia, że urządzenie prezentuje się bardzo stylowo i estetycznie.

W zestawie znajduje się mnóstwo różnego rodzaju końcówek, które pozwolą na wykonanie kompleksowego zabiegu manicure lub pedicure. Małe rozmiary urządzenia sprawiają, że można je łatwo przenosić i przechowywać w domu czy też salonie kosmetycznym.

Podsumowując, maszynka do manicure i pedicure Global Fashion GF-210 to niezastąpione narzędzie dla każdej kobiety, która ceni sobie zadbane dłonie i paznokcie. Dzięki swojej wydajności, jakości i wygodzie użytkowania, jest to sprzęt, który warto mieć pod ręką.