Marker do paznokci, szerokość trzonka 1 mm, kolor: srebrny

Kod produktu: 15602
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 66
Wymiary
Długość 13.30
Szerokość 1.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.


Marker do paznokci to innowacyjny produkt, który umożliwia łatwe i precyzyjne zdobienie paznokci. Markery dostępne są w różnych kolorach i grubościach, jednak ten posiadający trzonek o szerokości 1 mm w srebrnym kolorze jest szczególnie popularny.

Dzięki swojej małej grubości trzonka, marker umożliwia precyzyjne rysowanie delikatnych linii oraz zdobień na paznokciach. Można z jego pomocą stworzyć piękne akcenty, np. delikatne barwne linie, kropki, migoczące gwiazdki, serduszka czy literki.

Marker do paznokci z pewnością ułatwia pracę każdej osobie, która chce stworzyć na swoich paznokciach piękne i wyjątkowe zdobienia. Jest to także idealny produkt dla początkujących manicurzystek, które dopiero zaczynają swoją przygodę z zdobieniem paznokci.

Srebrny kolor markera jest bardzo elegancki i dodaje paznokciom wysokiego poziomu prestiżu, szczególnie w połączeniu z innymi kolorami. Można nim stworzyć cienkie srebrne krawędzie lub paski na paznokciach, które dodadzą im klasy i uroku.

Ważne jest, aby wybierać dobrej jakości markery do paznokci, które są bezpieczne dla zdrowia paznokci oraz skóry wokół niej. Trzeba pamiętać, że zdobienie paznokci powinno być przede wszystkim przyjemne, a nie szkodliwe.

Podsumowując, marker do paznokci o szerokości trzonka 1 mm w kolorze srebrnym to bardzo cenny i praktyczny produkt dla każdej osoby, która marzy o pięknych i stylowych zdobieniach paznokci. Dzięki niemu można w łatwy sposób stworzyć wiele pięknych i oryginalnych wzorów, które będą cieszyć oko nie tylko zdobieniowym fanom, ale także osobom szukającym prostego, ale efektownego sposobu na podkreślenie swojego indywidualnego stylu.