Pisak do paznokci, szerokość trzonka 1 mm, kolor: galwanizowane złoto

Kod produktu: 15601
Pozostała część w magazynie: dużo
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 71
Wymiary
Długość 13.30
Szerokość 1.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pisak do paznokci to narzędzie, które może znacząco ułatwić malowanie wzorów na paznokciach. Najnowsza propozycja, którą oferujemy, to pisak o trzonku o szerokości 1 mm oraz barwie galwanizowanego złota.

Taki pisak to narzędzie doskonałe do tworzenia precyzyjnych linii i zdobień. Dzięki niemu nasza praca stanie się łatwiejsza i efektywniejsza. W naszej ofercie znajdziesz również inne szerokości trzonka pisaka, które pozwolą ci na jeszcze większą precyzję i swobodę w tworzeniu różnorodnych wzorów.

Kolor pisaka również jest wyjątkowy i modny. Galwanizowane złoto to kolor, który ostatnio stał się bardzo popularny nie tylko na paznokciach, ale także w innych dziedzinach mody i designu. W połączeniu z innymi kolorami, takimi jak czerwień, granat czy biel, stworzysz oryginalne i efektowne wzory.

Pisak do paznokci to produkt, który z pewnością docenią zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Daje on swobodę w tworzeniu różnego rodzaju zdobień, które staną się prawdziwą ozdobą każdej dłoni. Wykonany z materiałów najwyższej jakości, gwarantuje trwałość i niezawodność podczas użytkowania.

Jeśli chcesz wyróżnić się wśród innych i zrobić coś wyjątkowego, to nasz pisak do paznokci z pewnością ci w tym pomoże. Dostępny w wielu różnych kolorach i wariantach, pozwoli na kreatywność i zaspokoi potrzeby każdej osoby, która ceni sobie piękno i oryginalność.