Pisak do paznokci, szerokość trzonka 1 mm, kolor: grafitowo-czarny

Kod produktu: 15600
Pozostała część w magazynie: mały
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 128
Wymiary
Długość 13.30
Szerokość 1.00
Wysokość 1.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Pisak do paznokci to narzędzie, które stało się bardzo popularne wśród miłośników manicure. Szerokość trzonka pisaka wynosząca 1 mm pozwala na precyzyjne wykonanie wzorów na paznokciach. 

Ten konkretny pisak jest w kolorze grafitowo-czarnym, co nadaje mu elegancki i stylowy wygląd. Dzięki temu idealnie nadaje się dla osób, które preferują klasykę i prostotę w swoim stylu. 

Pisak posiada specjalną końcówkę, która umożliwia na rysowanie na powierzchni paznokcia oraz precyzyjne wypełnianie malutkich detali. Dzięki temu jest on idealnym narzędziem zarówno dla profesjonalistów jak i początkujących w dziedzinie manicure.

Używanie pisaka do paznokci pozwala na tworzenie oryginalnych wzorów i zdobień, które nie są osiągalne przy pomocy standardowych narzędzi. Wzory mogą być bardzo różnorodne i dostosowane do okoliczności, na które chcemy się przygotować. 

Warto pamiętać o odpowiednim przechowywaniu pisaka, aby nie utracił on swoich właściwości. Należy trzymać go w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła oraz promieni słonecznych.

Podsumowując, pisak do paznokci o szerokości trzonka 1mm i kolorze grafitowo-czarnym to narzędzie, które pozwala na tworzenie pięknych i oryginalnych wzorów na paznokciach. Jest on idealny dla osób, które lubią klasykę i prostotę w swoim stylu. Jego precyzyjna końcówka umożliwia na wykonanie najdrobniejszych detali, co czyni go idealnym dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.