Opryskiwacz średni

Kod produktu: 15396
Pozostała część w magazynie: dużo
7,20 zł
1,44 €
1,51 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 14
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Opryskiwacze służą do rozprowadzania substancji chemicznych w celu ochrony roślin przed chorobami i szkodnikami. Jednym z rodzajów opryskiwaczy jest opryskiwacz średni, który charakteryzuje się pojemnością zbiornika na płyn wynoszącą od 400 do 1000 litrów.

Opryskiwacze średnie są najczęściej wykorzystywane w średnich i większych gospodarstwach rolnych, gdzie ilość roślin do ochrony jest większa i wymaga większej pojemności zbiornika. Ponadto, opryskiwacze średnie posiadają dodatkowo wyposażenie, takie jak koła i układ jezdny, co ułatwia przemieszczanie się po polu i skuteczne rozprzestrzenienie środka chemicznego.

Warto podkreślić, że opryskiwacz średni to nie tylko wydajne urządzenie, ale też bardziej ekonomiczne w porównaniu z mniejszymi sprzętami. Dzięki większej pojemności zbiornika można jednocześnie obsłużyć większą powierzchnię niż w przypadku mniejszych urządzeń, co skutkuje mniejszą ilością potrzebnego płynu i czasu pracy.

Ważnym aspektem związanym z opryskiwaczami średnimi jest ich bezpieczne użytkowanie. Należy pamiętać, że środki chemiczne stosowane w rolnictwie mogą być niebezpieczne dla zdrowia ludzi oraz ekosystemu. Dlatego ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, takich jak wyposażenie się w odpowiedni sprzęt ochronny, a także stosowanie się do zaleceń dotyczących dawek i terminów stosowania środków chemicznych.

Podsumowując, opryskiwacz średni jest niezwykle przydatnym urządzeniem w ochronie roślin w gospodarstwach rolnych. Dzięki swojej wydajności i pojemności zbiornika jest bardziej ekonomiczny i skuteczny w porównaniu z mniejszymi urządzeniami. Jednak należy pamiętać o bezpiecznym użytkowaniu, aby nie narażać zdrowia ludzi oraz środowiska na niebezpieczeństwo.