Szczotka fryzjerska 02

Kod produktu: 15391
Pozostała część w magazynie: dużo
24 zł
4,80 €
5,04 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 17
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szczotka fryzjerska 02 to doskonały wybór dla każdego stylisty włosów, który stawia na wysoką jakość narzędzi i oczekuje od nich maksymalnej wydajności. Ta szczotka wykonana jest z najlepszych materiałów, dzięki czemu jest trwała i wytrzymała.

Jednym z najważniejszych elementów tej szczotki fryzjerskiej jest rączka. Wykonana jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego o ergonomicznym kształcie, co zapewnia idealne dopasowanie do dłoni. Dzięki temu, praca z tą szczotką jest wygodna i przyjemna, a jednocześnie bezpieczna dla dłoni.

Włosie szczotki to kolejny element, który przyczynia się do jej dobrych właściwości. To naturalne włosie świni, które charakteryzuje się dużą zwartością, sprężystością i elastycznością. Dzięki temu, szczotka fryzjerska 02 sprawdza się idealnie podczas stylizacji włosów.

Szczotka Fryzjerska 02 firmy XY została stworzona z myślą o najwyższych standardach fryzjerskich. Dzięki temu jest idealnym narzędziem dla profesjonalistów, którzy chcą osiągnąć najlepszy efekt podczas stylizacji włosów. Jej uniwersalność sprawia, że sprawdzi się zarówno w pracy z krótkimi, jak i długimi włosami.

Podsumowując, Szczotka Fryzjerska 02 to narzędzie, które powinno znaleźć się w każdej profesjonalnej szafce fryzjerskiej. Jej wysoka jakość, ergonomiczna rączka i naturalne włosie świni sprawiają, że praca z nią jest przyjemna i wydajna, a efekt końcowy stylizacji nie pozostawia żadnych wątpliwości.