Szpatułka do manicure Global Fashion P-4

Kod produktu: 15315
Pozostała część w magazynie: dużo
19,20 zł
3,84 €
4,03 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 9
Wymiary
Długość 21.50
Szerokość 5.50
Wysokość 0.70
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Szpatułka do manicure Global Fashion P-4 to profesjonalne narzędzie, które umożliwia precyzyjną i skuteczną pielęgnację paznokci. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodzenia.

Jest to narzędzie dwufunkcyjne - z jednej strony posiada specjalną końcówkę, która umożliwia delikatne przesuwanie skórek wokół paznokci, a z drugiej - ma płaską końcówkę, która pozwala na łatwe i precyzyjne usuwanie pozostałości lakieru z paznokci.

Szpatułka Global Fashion P-4 jest niezwykle łatwa w użytkowaniu - jej ergonomiczny kształt gwarantuje wygodne i pewne chwycenie, a precyzyjny stylus umożliwia dokładną pracę nawet w trudno dostępnych miejscach.

Warto dodać, że szpatułka ta jest niezwykle higieniczna - można ją łatwo dezynfekować i utrzymywać w czystości, dzięki czemu jest idealna do użytku zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domowej pielęgnacji paznokci.

Podsumowując, szpatułka do manicure Global Fashion P-4 to niezwykle przydatne narzędzie dla każdej osoby, która zależy na perfekcyjnym wyglądzie swoich paznokci. Dzięki swojej jakości, precyzji i wygodzie użytkowania jest godna polecenia zarówno profesjonalistom, jak i amatorom dbającym o swoją stylizację paznokci.