Gel Lacquer Potale 8 ml Global Fashion, 01

Kod produktu: 15291
Pozostała część w magazynie: dużo
24 zł
4,80 €
5,04 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 92
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 01
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Gel Lacquer Potale to produkt używany do stylizacji paznokci, który zdobył uznanie wśród profesjonalistów i amatorów. Global Fashion, znanym producentem kosmetyków, posiada w swojej ofercie gamę różnych odcieni tego lakieru, w tym również kolor 01, który jest jego najpopularniejszym wariantem.

Produkt ten charakteryzuje się wysoką jakością oraz trwałością, dzięki czemu zyskał swoją popularność i uznanie wśród kobiet. Gel Lacquer Potale jest stosowany na naturalne paznokcie lub na paznokcie hybrydowe. Po utwardzeniu jest trwały i ma intensywny połysk.

Konsystencja lakieru jest gęsta i posiadająca idealnie dobrany pędzelek, co ułatwia jego aplikację. Kosmetyk szybko się utwardza, co pozwala zaoszczędzić czas w trakcie stylizacji paznokci.

Gel Lacquer Potale Global Fashion jest w pełni bezpieczny dla paznokci i skóry dłoni, nie powodując podrażnień.

Gel Lacquer Potale 8 ml Global Fashion, 01 to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wygodę i trwałość ich manicure'u. Bez wątpienia zadowoli on even najbardziej wymagające kobiety, dając im możliwość wykonywania swoich zadziwiających kreacji na paznokciach.