Description:

New for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 20 gel polish on our website.

Lakier żelowy Stardust 8 ml 20

Kod produktu: 15269
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Opis

Description:

иновация for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 20 gel polish on our website.

Cechy
Cechy
Przeglądy 22
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 20
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 2.50
Wysokość 2.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Lakier żelowy Stardust to jedna z najbardziej popularnych propozycji, jeśli chodzi o hybrydowe lakiery do paznokci. Ten produkt pozwala na stworzenie trwałego, błyszczącego manicure, który będzie wyglądał pięknie przez wiele dni. Lakier żelowy Stardust 8 ml w kolorze 20 to jedna z najpiękniejszych i najchętniej wybieranych propozycji w ofercie producenta.

Lakier żelowy Stardust 8 ml w kolorze 20 to bardzo wyrazisty i elegancki odcień, który łączy w sobie nutki różowego, fioletowego, srebrnego i złotego. Ten kolor idealnie sprawdzi się na wiosnę, lato i jesień, ale z powodzeniem można go nosić także zimą. Wystarczy dobrać do niego odpowiednią stylizację i cieszyć się pięknym manicurem.

Jedną z ważniejszych zalet lakieru żelowego Stardust 8 ml jest jego trwałość. Dzięki specjalnej formule, która zawiera połączenie tradycyjnych lakierów do paznokci i żelu, ten produkt utrzymuje się na paznokciach nawet do 3 tygodni. W tym czasie nie traci swojej intensywności koloru, a błysk, który wydobywa się z powierzchni, robi wrażenie.

Lakier żelowy Stardust 8 ml w kolorze 20 nie wymaga specjalnych umiejętności, aby go nałożyć. Jest łatwy w aplikacji i samopoziomujący, co oznacza, że nie zostawia smug ani zacieków na powierzchni płytki paznokciowej. Do wykonania manicure z lakierem żelowym Stardust 8 ml wystarczą podstawowe narzędzia i 30-40 minut czasu.

Podsumowując, lakier żelowy Stardust 8 ml w kolorze 20 to piękna propozycja dla każdej kobiety, która ceni sobie piękno i trwałość. Ten produkt jest bardzo prosty w użyciu, a efekt końcowy zachwyci każdą miłośniczkę pięknych paznokci. Zdecydowanie polecamy włączenie go do swojej kosmetycznej kolekcji!