Description:

New for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 15 gel polish on our website.

Stardust lakier żelowy 8 ml 15

Kod produktu: 15264
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Opis

Description:

иновация for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 15 gel polish on our website.

Cechy
Cechy
Przeglądy 32
Liczba sztuk w pudełku 12
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 15
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 2.50
Wysokość 8.00
Tom 8.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stardust to marka kosmetyków do paznokci, która zdobyła dużą popularność wśród clientek salonów kosmetycznych i amatorów stylizacji paznokci. W tym artykule skoncentrujemy się na jednym z produktów marki - lakierze żelowym Stardust 8 ml w kolorze 15.

Lakier żelowy Stardust to produkt pośredni pomiędzy standardowymi lakiery do paznokci, a hybrydowymi. Dzięki specjalnym składnikom, lakier ten zapewnia dłuższą trwałość i intensywność koloru niż zwykłe lakiery. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, by ich paznokcie utrzymały się w idealnym stanie przez długi czas.

Kolor 15, który oferuje Stardust, to niezwykle elegancki odcień klasycznego czerwieni, który pasować będzie do każdej okazji. Cechuje się on nieco ciemniejszym i bardziej stonowanym tonem, przez co będzie idealny nie tylko na co dzień, ale też na wyjątkowe okazje, takie jak np. wesele czy bankiet.

Warto podkreślić, że lakier żelowy Stardust daje niesamowity efekt i połysk na paznokciach. Dzięki temu, że jest to produkt żelowy, paznokcie nie tylko wydają się bardziej lśniące, ale także są mniej podatne na uszkodzenia i odpryski. Oznacza to, że poza dłuższą trwałością, możemy także liczyć na ładny wygląd naszych paznokci przez długi czas. 

Lakier żelowy Stardust 8 ml w kolorze 15 to produkt, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy mieć piękne i zadbane paznokcie. Jego trwałość, intensywny kolor i ładny połysk zadowolą nawet najbardziej wymagające klientki salonów kosmetycznych. Produkty marki Stardust to jedne z najlepszych kosmetyków do stylizacji paznokci, zatem zachęcamy do ich wypróbowania.