Description:

New for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 02 gel polish on our website.

Stardust 8 ml 02 lakier żelowy

Kod produktu: 15251
Pozostała część w magazynie: dużo
29 zł
5,76 €
6,05 $
Opis

Description:

иновация for the season! Bombastic collection of gel polishes with flakes and light-reflective effect! The most popular shades in the best quality dazzle with their shine in any light. A variety of colors, thick consistency and thick shimmer - all this in Stardust gel polish from Global Fashion!

Volume: 8 ml

Buy Stardust 8ml 02 gel polish on our website.

Cechy
Cechy
Przeglądy 39
Liczba sztuk w pudełku 12
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 02
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 2.50
Wysokość 8.00
Tom 8.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stardust to jedna z najbardziej cenionych marek wśród miłośników manicure. Jej produkty, w tym lakier żelowy o pojemności 8 ml o numerze 02, cieszą się ogromną popularnością ze względu na ich wyjątkową trwałość, intensywny kolor oraz łatwą i szybką aplikację.

Lakier żelowy Stardust 02 to piękny odcień błękitu, który zachwyci każdą kobietę poszukującą eleganckiego i modnego manicure. Już po jednej warstwie lakieru kolor staje się intensywny i równomierny, a efekt żelowy trwa przez wiele dni. Dzięki temu, z łatwością można stworzyć nieskazitelny manicure, który będzie wyglądał jak dzieło sztuki.

Stardust 02 lakier żelowy został stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie czas i wygodę. Aplikacja lakieru przebiega bardzo szybko i łatwo, dzięki odpowiednio zaprojektowanej końcówce pędzelka, która umożliwia dokładne i precyzyjne krycie paznokcia. Konsystencja lakieru jest gęsta, lecz nie kleista, dzięki czemu nie rozlewa się po paznokciu i nie tworzy smug.

Dlatego, jeśli chcesz mieć nie tylko pięknie wypielęgnowane paznokcie, ale także długotrwały i trwały manicure, warto zdecydować się na lakier żelowy Stardust 02. Można nim dekorować paznokcie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje, w końcu elegancki błękit pasuje do wielu stylizacji. Produkty z serii Stardust są gwarancją jakości i niezawodności, co przekłada się na zadowolenie każdej kobiety, która postawi na nie swoje zaufanie.