Farba żelowa Super Bright platinum, 5 g 01

Kod produktu: 15242
Pozostała część w magazynie: dużo
19,20 zł
3,84 €
4,03 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 40
Liczba sztuk w pudełku 24
Okres trwałości 3 lata
Numer koloru 01
Wymiary
Długość 3.60
Szerokość 3.60
Wysokość 3.00
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Farba żelowa Super Bright platinum 5 g 01 to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce uzyskać piękne i trwałe paznokcie. Jest to jedna z najnowocześniejszych farb na rynku, która zyskuje coraz większą popularność wśród profesjonalnych stylistek paznokci oraz zwykłych użytkowników.

Farba żelowa Super Bright platinum charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością, co pozwala uzyskać fantastyczne efekty. Ten kolorowy produkt został opracowany dla osób, które cenią sobie nie tylko piękno, ale także trwałość i odporność na uszkodzenia.

Dzięki specjalnej formule farba żelowa Super Bright platinum jest łatwa do aplikacji, co umożliwia uzyskanie równomiernego i perfekcyjnego wykończenia paznokci. Warto zaznaczyć, że farby żelowe są dużo trwalsze niż zwykłe lakiery do paznokci, co oznacza, że mogą służyć nam przez kilka tygodni, nie tracąc swojego intensywnego koloru.

Super Bright platinum to kolor, który przyciąga uwagę i wprowadza subtelne blaski na nasze paznokcie. Można ją stosować samodzielnie lub łączyć z innymi kolorami, uzyskując w ten sposób niepowtarzalne efekty. Farba żelowa pozwala na pełną kreatywność i eksperymentowanie z różnymi wzorami.

Farba żelowa Super Bright platinum jest dostępna w opakowaniu o pojemności 5 g 01, co pozwala na wielokrotne użytkowanie. Wysoka jakość produktu oraz duża wydajność sprawiają, że warto zainwestować w tę farbę.

Podsumowując, farba żelowa Super Bright platinum to wspaniały produkt dla każdej osoby, która ceni sobie piękno i trwałość paznokci. Dzięki jej wyjątkowej formule można uzyskać fantastyczne efekty, które będą nam służyć przez długi czas. Wysoka jakość i wydajność produktu sprawiają, że warto zainwestować w tę farbę, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi pięknych paznokci.