Płaski, fazowany pędzel z drewnianą rączką

Kod produktu: 1255
Pozostała część w magazynie: dużo
8,64 zł
1,73 €
1,81 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 170
Wymiary
Długość 22.50
Szerokość 4.50
Wysokość 1.50
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Płaski, fazowany pędzel z drewnianą rączką – do czego służy?

Pędzle do makijażu to nieodłączny element kosmetyczki każdej kobiety. Wśród nich wyróżnić można wiele rodzajów, z różnymi kształtami oraz funkcjonalnościami. Jednym z nich jest płaski, fazowany pędzel z drewnianą rączką, który idealnie nadaje się do aplikacji różnego rodzaju kosmetyków, przede wszystkim tych w formie kremu i pudru.

Płaski, fazowany pędzel jest nie tylko praktyczny, ale także bardzo estetycznie wykonany. Jego drewniana rączka jest gładka i poręczna, co sprawia, że pracuje się nim wygodnie i bezproblemowo. Opatentowana forma pędzla pozwala na perfekcyjne nałożenie kosmetyków i w sposób równomierny rozprowadzenie ich po skórze.

Istotną cechą tego rodzaju pędzla jest fakt, że jest on niesamowicie uniwersalny. Dzięki płaskiemu kształtowi z łatwością można nim nałożyć na skórę nawet spore ilości kosmetyku, co przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy chcemy uzyskać mocniejszy efekt. Dzięki zastosowaniu fazowania, który zapobiega osypywaniu się kosmetyków oraz nieprzyjemnemu rozjeżdżaniu na skórze, aplikacja jest szybka i dokładna. 

Płaski, fazowany pędzel z drewnianą rączką to niezbędny element stylistki paznokci i fryzjera, ponieważ dzięki jego funkcjonalności jest w stanie nałożyć równomiernie różnego rodzaju farby, lakiery i kosmetyki pielęgnacyjne. Jest to narzędzie, którego użytkowanie z całą pewnością przysłuży się do uzyskania efektu perfekcyjnie wykonanego makijażu lub profesjonalnej stylizacji włosów.

Podsumowując, płaski, fazowany pędzel z drewnianą rączką to wyjątkowo uniwersalny i estetyczny produkt, który warto mieć w swojej kosmetyczce. Jest to niezbędny element każdej profesjonalistki, ale i każdej osoby, która ceni sobie precyzyjną i dokładną aplikację kosmetyków. Dzięki temu narzędziu będą Państwo z pewnością zadowolone z efektów swojego makijażu czy fryzury.