Zestaw nasadek (3 szt.) i dyszy gumowej, rozmiar 13*19 mm, #150 żółty

Kod produktu: 15158
Pozostała część w magazynie: mały
18 zł
3,60 €
3,78 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 17
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Zestaw nasadek i dyszy gumowej to bardzo przydatne narzędzia w pracy stylistek paznokci. Po odpowiedniej kalibracji, umożliwiają one precyzyjne wykonanie wszelkiego rodzaju zabiegów związanych z pielęgnacją dłoni i paznokci.

W skład tego zestawu wchodzą trzy nasadki o różnych kształtach, a także dysza gumowa o wymiarach 13x19 mm i oznaczeniu #150 w kolorze żółtym. Nasadki te wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz długą żywotnością.

Pierwsza nasadka to diamentowa tarcza, która doskonale sprawdza się jako narzędzie do szlifowania i polerowania paznokci. Jej twardość pozwala na usuwanie zrogowaciałej skóry i usunięcie niedoskonałości na powierzchni płytki paznokcia.

Druga nasadka to palcowy frez, który umożliwia wyprofilowanie kształtu paznokcia oraz wyrównanie jego krawędzi. Dzięki niemu można uzyskać piękny, symetryczny kształt paznokci, który idealnie pasuje do każdej dłoni.

Trzecia nasadka to wiertło, które umożliwia wykonanie otworów w paznokciach. Dzięki niemu można wykonać ozdoby, takie jak cyrkonie czy kryształki, które dodadzą paznokciom wyjątkowego charakteru.

Dysza gumowa również okazuje się bardzo pomocna przy wykonywaniu różnych zabiegów. Pozwala ona na delikatne masażowanie dłoni i palców oraz usuwanie skórek z powierzchni płytki paznokcia.

Wszystkie elementy zestawu nasadek i dyszy gumowej mają standardowe wymiary, co pozwala na ich łatwe zamocowanie do większości frezarek do paznokci dostępnych na rynku.

Podsumowując, zestaw nasadek i dyszy gumowej to narzędzia niezbędne w pracy każdej stylistki paznokci. Ich wysoka jakość oraz trwałość sprawiają, że można z nich korzystać przez długi czas, co jest bardzo istotne w codziennej pracy.