Kapturki ścierne do pedicure, 16*25 mm, #150, niebieskie 1 szt.

Kod produktu: 14674
Pozostała część w magazynie: dużo
3,60 zł
0,72 €
0,76 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 3
Wymiary
Długość 2.50
Szerokość 1.70
Wysokość 1.70
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Kapturki ścierne do pedicure to jedne z niezbędnych narzędzi w każdym gabinecie kosmetycznym lub salonie piękności. Ich zadaniem jest delikatne ścieranie zrogowaciałych warstw skóry stóp oraz usuwanie niedoskonałości z paznokci. Dzięki temu, stopy stają się gładkie, a paznokcie gładsze i łatwiejsze w pielęgnacji.

Kapturki ścierne do pedicure, o wymiarze 16*25 mm i #150 granulacji, to idealny wybór dla osób, które chcą profesjonalnego i starannego wykonania pedicure. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi, są łatwe w użyciu i precyzyjnie wykonują swoją pracę. Dodatkowo, ich mniejsza powierzchnia umożliwia dokładniejszą pracę w trudno dostępnych miejscach.

Kapturki ścierne do pedicure wykonane są z materiału o wysokiej jakości, co zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. Ich kolor niebieski oznacza #150 granulację, która jest odpowiednia do łagodnego ścierania skóry stóp oraz usuwania drobnych defektów paznokci. Dzięki temu, nie niszczą paznokci ani nie powodują obtarć na skórze.

Kapturki ścierne do pedicure to nie tylko narzędzie do pielęgnacji stóp, ale również do pielęgnacji dłoni. Można je wykorzystać do delikatnego ścierania skórek wokół paznokci, co zapewni im lepszy wygląd i przyciągnie uwagę do pięknie wykonanego manicure.

Podsumowując, kapturki ścierne do pedicure są niezbędnym narzędziem dla każdej osoby, która ceni sobie staranną pielęgnację swoich stóp i paznokci. Ich wysoka jakość i precyzyjne wykonanie zapewnią profesjonalne efekty i pozwolą osiągnąć piękne stopy oraz zadbane ręce.