Product code: DEK 04-2

Colorful nail design decor. Makes your nails look exquisite and special. Can be used for artificial and natural nails. Made of high quality material.

.

Global Fashion ćwieki metalowe, złote

Kod produktu: 4008
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Opis

Product code: DEK 04-2

Colorful nail design decor. Makes your nails look exquisite and special. Can be used for artificial and natural nails. Made of high quality material.

.

Cechy
Cechy
Przeglądy 141
Wymiary
Długość 3.60
Szerokość 3.60
Wysokość 1.60
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion to marka, która oferuje szeroki wybór ozdób do paznokci, w tym metalowe ćwieki w kolorze złotym. Te dodatki do paznokci dodają złotego blasku i oryginalności, idealnie pasują do każdej stylizacji.

Metalowe ćwieki to uroczy dodatek, który sprawia, że nasze paznokcie stają się bardziej kreatywne i wyjątkowe. Mogą one być umieszczone na paznokciach w różnych konfiguracjach, tworząc niezwykłe wzory i kompozycje. Mogą być umieszczone pojedynczo, jako akcent lub grupowo, w celu stworzenia dużych, wyszukanych wzorów.

Ćwieki Global Fashion w kolorze złotym są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną dodać odrobinę błysku i elegancji do swojego codziennego stylu. Złoty kolor pasuje doskonale do innych metalowych akcesoriów, takich jak pierścionki czy bransoletki, a także do stylizacji w kolorze czarnym lub bieli.

Metalowe ćwieki to dodatek, który nie tylko wygląda świetnie, ale jest również łatwy do założenia. Wystarczy nałożyć lakier na paznokcie, a następnie umieścić ćwieki tam, gdzie się chce. Należy jednak pamiętać, aby ćwieki dobrze przylegały do paznokcia i nie odchodziły.

Ozdoby do paznokci są fantastycznym sposobem na odmianę swojego looku i dodanie mu oryginalności oraz stylu. Metalowe ćwieki Global Fashion w kolorze złotym to idealny wybór dla każdej osoby, która pragnie wyróżnić się z tłumu i stworzyć eleganckie, modne paznokcie.