Uchwyt na narzędzia (pasuje do 10 frezów)

Kod produktu: 14277
Pozostała część w magazynie: mały
7,44 zł
1,49 €
1,56 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 71
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Uchwyt na narzędzia jest bardzo przydatnym akcesorium, zwłaszcza dla osób zajmujących się wytwarzaniem i ozdabianiem paznokci. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swoje narzędzia zawsze w zasięgu ręki.

Uchwyt na narzędzia pomieści aż 10 frezów, co oznacza, że ​​można w nim umieścić szeroką gamę frezów o różnych kształtach i rozmiarach. To zapewnia maksymalną elastyczność i wygodę, ponieważ użytkownicy nie będą musieli szukać narzędzi w różnych miejscach.

Co więcej, uchwyt na narzędzia jest łatwy w użyciu i bardzo praktyczny. Dzięki niemu użytkownicy zaoszczędzą dużo miejsca na stole roboczym, co pozwala na efektywniejsze korzystanie z przestrzeni roboczej.

Uchwyt na narzędzia wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co oznacza, że ​​jest nie tylko wytrzymały i trwały, ale także zapewnia pełną ochronę narzędzi przed uszkodzeniem i zapewnienie im długiego czasu użytkowania.

Wnioskiem jest to, że uchwyt na narzędzia jest wygodnym i niezbędnym narzędziem dla osób zajmujących się wytwarzaniem i ozdabianiem paznokci. Pozwala to na wydajniejsze korzystanie z przestrzeni roboczej i maksymalną elastyczność, co oznacza, że użytkownicy będą mogli korzystać z różnych narzędzi bez potrzeby szukania ich w różnych miejscach.