Stamping disc Global Fashion #-132

Kod produktu: 14173
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 39
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-132 - idealna propozycja dla miłośników zdobień paznokci. Ten produkt jest znany i lubiany na całym świecie. Dzięki niemu stworzenie oryginalnych i modnych wzorów stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. 

Jaka jest jego struktura i jak działa? To płaski dysk z wytłaczanymi wzorami w różnych kształtach i rozmiarach. W zestawie znajduje się również specjalny również płaski stempel, który służy do przyłożenia wzoru na paznokieć. Wystarczy wyciąć kawałek folii aluminiowej, na której umieszcza się lakier do stemplowania. Następnie w tłoczniku wbija się wzór z dysku i przykłada go do paznokcia - efekt jest niesamowity!

Stamping disc Global Fashion #-132 oferuje wiele różnych wzorów, które można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb. Wystarczy odpowiednie połączenie kolorów i wzorów, aby pięknie zdobić swoje paznokcie. Dodatkowo, dzięki małym rozmiarom dysku, można zawsze mieć go przy sobie w torebce i zrobić sobie przeglądowe poprawki na paznokciach, kiedy tylko będziemy mieć na to chwilę wolnego czasu.

Stamping disc Global Fashion #-132 z pewnością zadowoli każdego, kto szuka nowych sposobów na ozdobienie swoich paznokci. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący w zdobieniach paznokci będą mogli go używać bez żadnych problemów. Warto więc zainwestować w taki produkt i cieszyć się pięknymi zdobieniami paznokci każdego dnia!