Stamping disc Global Fashion #-84

Kod produktu: 14164
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 42
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping to metoda zdobienia paznokci, polegająca na stemplowaniu wzorów na płytkę paznokcia. Aby to zrobić, potrzebujemy specjalnych narzędzi, w tym dysków do stempelkowania.

Jednym z popularnych dysków do stempelkowania jest Global Fashion #-84. Jest to dysk z serii Stamping Plate, dostępny na rynku od 2018 roku. Dysk ten ma średnicę 6 cm i zawiera 9 różnych wzorów do stemplowania.

Wzory na dysku Global Fashion #-84 to m.in. motyle, kwiaty, fraktale oraz geometryczne kształty. Są one bardzo wyraźne i dokładnie wygrawerowane, co ułatwia stemplowanie na paznokciach.

Dysk Global Fashion #-84 wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i długotrwałe użytkowanie. Wzory na dysku są też pokryte specjalną folią ochronną, którą należy usunąć przed użyciem.

Aby użyć dysku Global Fashion #-84, należy nałożyć lakier do paznokci na odpowiedni wzór, a następnie przy pomocy stempla przenieść go na paznokieć. Przygotowanie paznokci do stemplowania jest kluczowe – powinny być one odtłuszczone i wysuszone.

Dysk Global Fashion #-84 to świetne narzędzie dla każdego, kto chce dodać swoim paznokciom dodatkowej ozdoby. W połączeniu z różnymi kolorami lakierów do paznokci i innymi metodami zdobienia paznokci, można uzyskać liczne warianty ozdobienia swoich paznokci.