Stamping disc Global Fashion #-80

Kod produktu: 14163
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 19
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion #-80 to dysk do stempelkowania, który pochodzi z najwyższej półki produktów dla paznokci. Właśnie ten produkt, zrodzony z marzeń pasjonatek nail artu, pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i tworzyć niebanalne stylizacje na paznokciach.

Co to jest stempelkowanie?

Stempelkowanie to metoda zdobienia paznokci polegająca na nakładaniu wzorów na paznokcie przy użyciu specjalnego urządzenia, czyli stempelka. Aby uzyskać takie zdobienie, potrzebny jest również dysk do stempelkowania.

O co chodzi z dyskiem do stempelkowania Global Fashion #-80?

Dysk do stempelkowania Global Fashion #-80 to produkt, który umożliwia tworzenie doskonałych wzorów na paznokciach. Dysk jest bardzo łatwy w obsłudze, dzięki czemu każda pasjonatka nail artu może z niego korzystać bez problemu.

Dysk Global Fashion #-80 zawiera wiele wzorów, co pozwala na wybór dopasowany do indywidualnych gustów. Dzięki temu można tworzyć zupełnie różne stylizacje i dawać upust swojej ekspresji artystycznej.

Jak używać dysku Global Fashion #-80?

Aby uzyskać piękne wzory na paznokciach, należy przygotować je do stempelkowania tak, jak zawsze. Po nałożeniu lakieru i odczekaniu aż wyschnie, nabieramy odpowiedni kolor farby specjalnym stempelkiem.

Następnie nakładamy stempel na dysk Global Fashion #-80, aby nałożyć na niego wzór. Trzeba pamiętać, że po nałożeniu farby, należy ją zdjąć co zaoszczędzi nam czas i uniknie niepotrzebnego brudzenia.

Kiedy wzór jest już na stempelku, przystępujemy do nakładania go na paznokieć. Najlepiej zacząć od zewnętrznej strony paznokcia, nie nakładając zbyt wiele farby i delikatnie przyciskać stempel.

Po wykonaniu wszystkich kroków, warto nałożyć na paznokcie utwardzacz, by wykończenie było trwalsze.

Wniosek

Dysk do stempelkowania Global Fashion #-80 to wspaniały produkt dla każdej pasjonatki nail artu. Dzięki niemu, umożliwiasz sobie tworzenie różnorodnych stylizacji na paznokciach, dając upust swojej kreatywności i jednocześnie ciesząc się pięknym wyglądem swoich paznokci. To jedno z najlepszych narzędzi, jakie mogą mieć w swojej kolekcji osoby, które pasjonują się tworzeniem pięknych paznokci.