Stamping disc Global Fashion #-65

Kod produktu: 14156
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 51
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-65 - jak z niej korzystać?

Jeśli jesteś zwolenniczką manicure hybrydowego i ciągle poszukujesz nowych sposobów na ozdobienie swoich paznokci, prawdopodobnie natknęłaś się już na technikę stempingową. Ten sposób zdobienia paznokci polega na nanoszeniu wzoru z lakieru do paznokci za pomocą specjalnej stempli i dysku do stemplowania. Jednakże, aby stempelować paznokcie, potrzebny jest odpowiedni zestaw narzędzi, z których najważniejszym elementem jest dysk do stemplowania. Jeden z popularniejszych dysków do stempingowania to Stamping disc Global Fashion #-65.

Stamping disc Global Fashion #-65 to bardzo wygodny i łatwy w użyciu dysk do stemplowania paznokci. Znajduje się na nim aż 18 różnych wzorów, dzięki czemu można stworzyć wiele różnorodnych ozdób na paznokciach. Dysk wykonany jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, dzięki czemu można z niego korzystać przez długi czas i wiele razy.

Jak stosować dysk do stemplowania Global Fashion #-65? Najpierw nałóż na paznokieć lakier w kolorze, który Ci odpowiada. Następnie wybierz wzór z dysku, którego chcesz użyć. Nałóż na niego odpowiedni kolorowy lakier do paznokci i za pomocą stempla odbij wzór z dysku. Przykładając stemplę do paznokcia, przeniesiesz wzór na swoje paznokcie. W ten sposób można stworzyć piękne i oryginalne wzory na swoich paznokciach w prosty i szybki sposób.

Dysk do stemplowania Global Fashion #-65 to idealne narzędzie, jeśli chce się uzyskać profesjonalne efekty w swoim manicure. Zdaj się na najwyższej jakości zestaw do stemplowania i zachwycaj swoimi pięknymi, ozdobnymi paznokciami każdego dnia!