Stamping disc Global Fashion #-30

Kod produktu: 14153
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 146
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-30 to doskonały wybór dla osób, które uwielbiają zabawę z dekorowaniem swoich paznokci. To specjalna tarcza, na której umieszczono różne wzory, które można odbić na powierzchni paznokci. 

W zestawie z dyskiem znajdują się instrukcje, które krok po kroku pokazują, jak dokładnie używać tego produktu. Pierwszym krokiem jest nałożenie na płytkę paznokci specjalnej bazy, która zapewni lepszą przyczepność wzoru. Następnie wybieramy wzór z dysku i nakładamy na niego wybrany lakier do stemplowania. 

Kolejnym krokiem jest usunięcie nadmiaru lakieru przy użyciu specjalnej wycieraczki, która jest również dołączona do zestawu, a następnie przyciśnięcie dysku do płytki paznokcia i szybkie przesunięcie palcem po wzorze. Odbicie powinno zostać dokładne, a wzór z łatwością przeniesie się na powierzchnię paznokcia. 

Można użyć różnych kolorów lakierów, aby uzyskać ciekawe i oryginalne wzory na paznokciach. Stamping disc Global Fashion #-30 umożliwia tworzenie różnych dekoracji, które doskonale pasują do różnych stylizacji i okazji. 

Tarcza jest łatwa w użytkowaniu, a wzory na niej umieszczone są bardzo precyzyjne. Stamping disc Global Fashion #-30 to idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą eksperymentować z dekoracją swoich paznokci, niezależnie od poziomu zaawansowania. Jest to doskonałe narzędzie dla osób chcących iść o krok dalej w kwestii zdobienia paznokci.