Stamping disc Global Fashion #-13

Kod produktu: 14138
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 53
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping to jedna z najpopularniejszych technik zdobienia paznokci, pozwalająca na szybkie i piękne ozdobienie płytki. Do wykonywania wrażliwych i złożonych wzorów, niezbędny jest specjalny dysk - tzw. stamping disc. Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji, w tym również od marki Global Fashion, która oferuje m.in. dysk o numerze #-13.

Dysk ten charakteryzuje się pięknymi, delikatnymi wzorami, idealnymi zarówno do eleganckich, jak i odważnych manicure. Motywy na nim widoczne to m.in. różne odmiany kwiatów - delikatne róże, tulipany oraz piwonie, a także klasyczne wzory geometryczne, takie jak kratki, paski czy kropki.

Wykonanie zdobień przy użyciu dysku Global Fashion #-13 jest proste i intuicyjne. Wystarczy nałożyć na wzór lakier do stempla, zebrać go za pomocą gumowego stempla i odbić na paznokciu. Dzięki temu, że dysk wykonany jest z wysokiej jakości metalu, a głębokość wzorów idealnie dopasowana do wymagań stemplingu, można łatwo uzyskać wyraźne, precyzyjne rysunki.

Warto zaznaczyć, że dysk #-13 firmy Global Fashion może być stosowany zarówno przez profesjonalne stylistki paznokci, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym rodzajem ozdabiania paznokci. To świetna propozycja dla wszystkich miłośniczek manicure, które cenią sobie eleganckie, a zarazem proste w wykonaniu zdobienia.

Podsumowując, dysk Global Fashion #-13 to jedna z ciekawszych i coraz bardziej popularnych opcji na rynku, wśród dysków do stemplingu. Piękne, delikatne wzory, solidne i precyzyjne wykonanie - to wszystko sprawia, że jest to świetny wybór dla każdej kobiety, która kocha ładne i stylowe paznokcie.