Stamping disc Global Fashion #-12

Kod produktu: 14137
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 105
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Global Fashion #-12 to wysokiej jakości dysk do stemplowania paznokci, który idealnie nadaje się do tworzenia różnorodnych wzorów na płytkach paznokciowych. Ten innowacyjny produkt pozwala na powtarzalne i dokładne aplikowanie atrakcyjnych wzorów we względnie krótkim czasie.

Dysk został wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Na powierzchni dysku znajduje się wiele wypukłych wzorów o różnych kształtach i rozmiarach, które pozwalają na tworzenie różnorodnych wzorów na paznokciach.

Aby użyć dysku, należy nałożyć na niego odpowiedni lakier do stemplowania, a następnie zdrapać nadmiar lakieru specjalnym skrobaczkiem. Po nałożeniu wzoru na dysku, należy szybko przystawić do niego płytkę paznokcia i delikatnie przycisnąć. Dzięki temu na paznokciu pojawi się dokładny wzór, który można udekorować dodatkowymi elementami.

Dysk Global Fashion #-12 pozwala na tworzenie atrakcyjnych i modnych wzorów na paznokciach, które idealnie nadają się do różnego rodzaju imprez i okazji. Ten innowacyjny produkt jest idealnym wyborem dla osób, które chcą uzyskać efektowne zdobienia paznokci w prosty i szybki sposób. 

Podsumowując, dysk do stemplowania paznokci Global Fashion #-12 to idealny wybór dla każdej osoby, która pragnie uzyskać na swoich paznokciach atrakcyjne i modna wzory w prosty i szybki sposób. To produkt, który pozwala na tworzenie ciekawych i oryginalnych zdobień, które z pewnością przyciągną uwagę innych osób i sprawią, że każda kobieta poczuje się jeszcze piękniejsza i bardziej kobieca.