Stamping disc Global Fashion #-06

Kod produktu: 14134
Pozostała część w magazynie: dużo
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 65
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-06 to doskonały wybór dla każdej osoby, która interesuje się dekoracją swoich paznokci. Dzięki niemu będziesz w stanie stworzyć wspaniałe wzory na swoich paznokciach w szybki i łatwy sposób.

Ten dysk do stempelkowania wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałość i łatwość w czyszczeniu. Posiada on także piękne i oryginalne wzory, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika dekoracji paznokci.

Aby skorzystać z możliwości, jakie oferuje ten stempelkujący dysk, potrzebujesz tylko kilku narzędzi. Po pierwsze, potrzebujesz odpowiedniego lakieru do paznokci. Wybierz kolor, który pasuje do twojego stylu oraz wzoru, który chcesz wykonać. Następnie potrzebujesz stempla oraz specjalnej nakładki.

Teraz po prostu umieść kilka kropel lakieru na wybranym miejscu na dysku, a następnie przyłóż stemplę i przesuń ją po powierzchni dysku, aby pokryć wzór. Teraz zdejmij stemplę i przyłóż ją do swojego paznokcia w taki sposób, aby wzór był na paznokciu dokładnie i w pożądanym miejscu. Po kilku sekundach wklepuj stemplem wzór na paznokieć, aby uzyskać piękny efekt.

Dzięki temu dyskowi z łatwością stworzysz piękne wzory na swoich paznokciach i zrobisz to w szybki i łatwy sposób. Nie musisz już wydawać dużo pieniędzy na odwiedzanie kosmetyczek - z tym dyskiem stanie się to łatwe i przyjemne zajęcie, a twoje paznokcie będą wyglądać jak dzieło sztuki.