Stamping disc Global Fashion #-05

Kod produktu: 14132
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 73
Wymiary
Długość 12.80
Szerokość 7.00
Wysokość 0.30
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping jest jedną z najpopularniejszych metod dekoracji paznokci wśród miłośniczek manicure. Daje możliwość tworzenia na paznokciach pięknych wzorów i zdobień, bez potrzeby posiadania specjalistycznych umiejętności. Jednym z najważniejszych elementów, bez którego nie byłoby możliwe wykonanie stempelkowego zdobienia, jest specjalny dysk.

Wśród dostępnych na rynku dysków do stempelkowania paznokci wyróżnia się Global Fashion #-05. To profesjonalny produkt, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania i trwałością. Dysk ten posiada na swojej powierzchni wiele motywów i wzorów, które idealnie nadają się do stworzenia ciekawych kompozycji na paznokciach.

Dysk Global Fashion #-05 wykonany jest z wysokiej jakości metalu, który gwarantuje jego trwałość i odporność na uszkodzenia. Motywy znajdują się na głównej powierzchni dysku oraz na jego brzegach, co daje większe możliwości w tworzeniu różnorodnych wzorów. Na dysku znajdują się także numery, które ułatwiają wybór interesującego nas motywu.

Dysk Global Fashion #-05 to doskonały wybór dla wszystkich miłośniczek stempelkowego zdobienia paznokci. Dzięki jego wyjątkowemu designowi i wysokiej jakości wykonania stworzenie pięknych i oryginalnych wzorów na paznokciach będzie dla Ciebie łatwe i przyjemne. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującą miłośniczką manicure czy zawodową stylistką paznokci, dysk Global Fashion #-05 będzie doskonałym narzędziem do tworzenia wymarzonej stylizacji paznokci.