Stamping disc Global Fashion #-22

Kod produktu: 14104
Pozostała część w magazynie: mały
10,80 zł
2,16 €
2,27 $
Cechy
Cechy
Przeglądy 93
Recenzje (0)

Wybierz odpowiednią
liczbę gwiazdek

Przegląd zdjęć

Dla tego produktu nie ma żadnych recenzji.

Stamping disc Global Fashion #-22 to profesjonalny gadżet, który umożliwia dekorowanie paznokci w kilka minut. W tym artykule dowiesz się więcej o tym urządzeniu i o tym, jak wygląda proces stosowania go do zdobienia paznokci.

Global Fashion #-22 to dysk do stempelkowania, na którym znajdują się liczne wzory, których można używać do zdobienia paznokci. Wszechstronność wzorów pozwala na stworzenie różnego rodzaju zdobień, od prostych i eleganckich, aż po niespotykane i oryginalne.

Jak używać dysku do stempelkowania Global Fashion #-22? Najpierw należy przygotować paznokcie - odtłuścić je, umieścić bazę i lakier. Następnie należy nałożyć na dysk wybrany wzór i nałożyć nań lakier do stempelkowania. Po około 10-15 sekundach odciągnąć nadmiar lakieru gumką, która znajduje się w zestawie, a następnie przycisnąć dysk do paznokcia i delikatnie zsunąć. Pozwoli to na naniesienie wzoru na paznokieć. Na koniec należy nałożyć top coat i gotowe!

Dysk do stempelkowania Global Fashion #-22 jest niezwykle prosty w użyciu i pozwala na wykonanie efektownych zdobień paznokci w krótkim czasie. Dodatkowo, można go wykorzystać do stworzenia oryginalnych wzorów, co z pewnością przyciągnie uwagę na każdej imprezie.

Podsumowując, dysk do stempelkowania Global Fashion #-22 to sprzęt dla osób, które chcą zadbać o wygląd swoich paznokci i którym zależy na unikalnych zdobieniach. Jest to świetna inwestycja dla profesjonalistów i początkujących w dziedzinie zdobień paznokci.